مجله گردشگری نیک گشت

مهمترین کلیساهای فرانسه را بشناسید ( همراه با آدرس )

در این مقاله در سایت نیکی گشت به معرفی مهمترین کلیساهای فرانسه با توضیحات کامل و آدرس‌ها و ساعات بازدید خواهیم پرداخت. کلیساها و کاتردال های مذهبی در کشور های اروپایی و خصوصا در فرانسه از مهمترین دیدنی ها هستند . امیدواریم لذت زیادی از دیدن این معماری های زیبا ببرید.

1. کاتدرال نوتردام، پاریس

آدرس:

Copy code

6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II, 75004 Paris, France

کاتدرال نوتردام یکی از نمادهای برجسته پاریس و کل فرانسه است. این کلیسا در قلب پاریس واقع شده و به عنوان نمونه‌ای از معماری گوتیک شناخته می‌شود. ساخت این کاتدرال در سال 1160 آغاز شد و تا سال 1345 ادامه یافت. کاتدرال نوتردام دارای آثار هنری بی‌نظیری است و مساحت داخلی بزرگی دارد که می‌توانید به دیدن آن بپردازید.

کلیسای نوتردام از مهمترین دیدنی های پاریس است .

ساعات بازدید:

کاتدرال نوتردام برای بازدید کنندگان طی ساعات مختلف باز است. به طور معمول، ساعات بازدید از ساعت 7 صبح تا 7:45 شب است. با این حال، بهتر است قبل از سفر به این کاتدرال، ساعات بازدید را بررسی کنید، زیرا ممکن است در روزهای تعطیل و در فصل‌های مختلف تغییر کند.

پیشنهادی نیکی گشت : پیشنهاد میکنیم علاوه بر دیدن کلیساهای فرانسه ، مقاله موزه لوور و برج ایفل را نیز مطالعه کنید.

2.کلیسای سنت نیکلا در نیس، فرانسه

کلیسای سنت نیکلا یکی از جواهرهای تاریخی و مذهبی شهر نیس در جنوب فرانسه می‌باشد. این کلیسا به عنوان یکی از مهمترین معابد مسیحی در نیس شناخته می‌شود و جزء جاذبه‌های گردشگری برجسته این شهر است.

آدرس:

Copy code

Cathédrale Saint-Nicolas 4 Place Pierre Gautier, 06300 Nice, France

کلیسای سنت نیکلا یکی از نمادهای تاریخی و مذهبی شهر نیس در جنوب فرانسه است. این کلیسا به عنوان یکی از جاذبه‌های دیدنی برجسته در نیس شناخته می‌شود و مکانی مقدس برای مسیحیان محلی و گردشگران است.

ساعات بازدید

کلیسای سنت نیکلا معمولاً در ساعات خاصی برای بازدید عمومی باز است. از عموماً ساعت 8 صبح تا 12 ظهر و از ساعت 2 بعد از ظهر تا 6 عصر این کلیسا برای بازدیدکنندگان باز است. با این حال، بهتر است قبل از سفر به این کلیسا ساعات بازدید را بررسی کنید، زیرا ممکن است در روزهای تعطیل یا در مواقع ویژه تغییر کند.

کلیسای سنت نیکلا با زیبایی معماری و اهمیت مذهبی‌اش یک مقصد جذاب برای بازدید در شهر نیس است. به دنیای تاریخ و فرهنگ فرانسه در این مکان مقدس نفس عمیقی بکشید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید.

پیشنهادی نیکی گشت : پیشنهاد میکنیم علاوه بر مقاله کلیساهای فرانسه ، حتما مقاله مهمترین کلیساهای روسیه را نیز مطالعه کنید.

3. کلیسای مون‌سن‌میشل، نورماندی

آدرس:

bashCopy code

Route du Mont Saint-Michel, 50170 Le Mont-Saint-Michel, France

کلیسای مون‌سن‌میشل در جزیره‌ای شناخته می‌شود که در استان نورماندی واقع شده و به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری برجسته فرانسه معروف است. این کلیسا بر روی تپه‌ای قرار گرفته و دسترسی به آن از طریق پل‌های جاده‌ای در جزیره صورت می‌گیرد.

ساعات بازدید:

کلیسای مون‌سن‌میشل در طول سال برای بازدید باز است. با این حال، ساعات بازدید ممکن است در فصل‌های مختلف تغییر کند. بهتر است قبل از سفر به این کلیسا ساعات بازدید را بررسی کنید.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4.درباره کلیسای سنت جان در لیون

آدرس:

Copy code

Place Saint-Jean, 69005 Lyon, France

کلیسای سنت شپر در شهر لیون واقع شده و به عنوان یکی از کلیساهای باستانی و تاریخی این شهر شناخته می‌شود. این کلیسا در منطقه‌ی ویو لیون قرار دارد و دارای معماری زیبا و تاریخی است.

ساعات بازدید:

کلیسای سنت شپر نیز ساعات خاص خود را دارد. از عموماً ساعت 9 صبح تا 11:30 صبح و از ساعت 2 عصر تا 5 عصر برای بازدید باز است. بهتر است قبل از سفر به این کلیسا ساعات بازدید را بررسی کنید.

پیشنهادی نیکی گشت : پیشنهاد میکنیم علاوه بر مقاله کلیساهای فرانسه ، حتما مقاله مهمترین کلیساهای سوئد را نیز مطالعه کنید.

5. کلیسای نوتردام دو پاری، نانسی

آدرس:

Copy code

24 Rue Sainte-Catherine, 54000 Nancy, France

کلیسای نوتردام دو پاری در شهر نانسی واقع شده و یکی از کلیساهای تاریخی و زیبای این شهر محسوب می‌شود. این کلیسا به عنوان نمایانده‌ای از معماری گوتیک شناخته می‌شود.

ساعات بازدید:

ساعات بازدید این کلیسا ممکن است در طول سال تغییر کند. بهتر است قبل از سفر به نانسی ساعات بازدید را بررسی کنید تا از دیدن این کلیسا لذت ببرید.

با این معرفی‌های کوتاه، شما می‌توانید کلیساهای تاریخی و زیبای فرانسه را بیشتر بشناسید. به دنیای هنر و تاریخ فرانسه سفر کنید و این مکان‌های زیبا را از نزدیک ببینید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا