You are currently viewing قلعه اسفورزا در میلان

قلعه اسفورزا در میلان

میلان، شهری با تاریخ غنی در قلب ایتالیا که از زیبایی‌های تاریخی آن می‌گوید. هر گوشه‌ای از این شهر خاص و جذاب، اما اگر به دنبال یک مسیر تاریخی و فرهنگی در میلان هستید، قلعه اسفورزا مقصدی استثنایی است که باید کاوش کنید. قلعه اسفورزا یکی از بهترین دیدنی های میلان است که همه ساله بازدیدکنندگان زیادی از سرتاسر دنیا برای بازدید از این قلعه به میلان سفر می کنند.

در این مقاله در سایت نیکی گشت در راستای معرفی دیدنی های ایتالیا قصد داریم این قلعه را به شما معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

بزرگترین دژ اروپا

قلعه اسفورزا در قرن ۱۵ ساخته شد و در طول قرون به یکی از بزرگترین دژهای اروپا تبدیل شد. این قلعه از آثار معماری استثنایی و تزئینات فراوانی بهره‌مند است که هر سال گردشگران زیادی را جذب می‌کند. با ورود به داخل این قلعه، شما با برج‌های مربعی و مدور آن روبرو می‌شوید که شاهکارهای هنر معماری را نشان می‌دهند.

علاوه بر مقاله قلعه اسفورزا در میلان ، پیشنهاد میکنیم مقاله کاتردال جامع میلان را نیز مطالعه کنید.

تاریخچه‌ای گره‌انگاشته

در سال ۱۴۵۲، فرانچسکو اسفورزا شروع به ساخت این قلعه کرد تا آن را به محل اقامت خود تبدیل کند. طراحی و تزئینات برج مرکزی این قلعه باعث جذابیت خاصی شده‌اند. این قلعه از دیوارهایی به ارتفاع ۷ متر و طول ۲۰۰ متر بهره‌مند است که مسیری در وسط آن به نام “دل فیلارت” وجود دارد که با نقاشی‌های لوئوناردو داوینچی زیبا شده است.

موزه‌های زیبای قلعه

در داخل قلعه اسفورزا، شما می‌توانید به دنیایی از هنر و تاریخ میلان پی ببرید. این قلعه میزبان موزه‌های متنوعی است که شامل موزه هنرهای باستانی و مبلمان آنتیک می‌شوند. از اسلحه‌های قدیمی تا پرده‌های نقش دار باستانی، همه در این موزه‌ها به نمایش درآمده‌اند.

علاوه بر مقاله قلعه اسفورزا در میلان ، پیشنهاد میکنیم مقاله واتیکان و کلوسیوم رم را نیز مطالعه کنید.

بازدید رایگان

حتی اگر به تهیه بلیط ورودی برای موزه‌ها علاقه‌مند نباشید، می‌توانید به حیاط مرکزی این قلعه بروید و زیبایی‌های آن را ببینید، چرا که ورود به این قسمت رایگان است. قلعه اسفورزا سه شنبه‌ها بعد از ساعت ۲ ظهر و در ساعت پایانی هر روز بازدید رایگان دارد.

جمع‌بندی

بازدید از قلعه اسفورزا یک تجربه فرهنگی و تاریخی بی‌نظیر در میلان است. آثار هنری، معماری منحصربه‌فرد و موزه‌های غنی این قلعه شما را به دنیایی عمیق از تاریخ و هنر می‌برند. بنابراین، این مقصد را در لیست برنامه‌های سفری‌تان به میلان قرار دهید و از این تجربه فراموش‌نشدنی لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید