مجله گردشگری نیک گشت

چطور به کانادا مهاجرت کنیم؟

این روزها بیشتر از هر زمان دیگری شاهد مهاجرت به کانادا هستیم، دوستان، همکاران، اعضای خانواده. حتی خبر مهاجرت افراد شناخته شده و سرشناس نیز بیشتر از گذشته شنیده می‌شود. حتما شنیده‌اید که تعداد ایرانیان کانادا بسیار بالاست و هر جایی می‌توانید انتظار دیدن حداقل یک ایرانی را داشته باشید. اما چرا این تعداد ایرانی به کانادا مهاجرت کرده‌اند؟ اگر شما هم به مهاجرت به کانادا فکر می‌کنید، در این مقاله بیشتر درباره خبرهای خوب مهاجرت به کانادا و امکانات این کشور صحبت خواهیم کرد.

مهاجرت به کانادا تب بالایی در ایران دارد و دلایل مهمی وجود دارد که مردم برای مهاجرت به کانادا اقدام می‌کنند. مهم‌ترین دلیل مهاجرت به کانادا با توجه به وضعیت عمومی کشور ایران، ثبات اقتصادی و کیفیت بالای زندگی در کانادا است. با مهاجرت به کانادا می‌توان از امکانات زندگی در سطح جهانی بهره برد. از جمله مزایا و امکانات زندگی در کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سطح آموزشی بالا در مدارس و دانشگاه‌ها
  • امنیت بالا و نرخ جرم پایین
  • بازار آزاد اقتصادی و تجارت بین المللی
  • کیفیت بالای سیستم درمانی و پوشش بیمه همگانی
  • مهاجرپذیری و تنوع فرهنگی
  • آب و هوای پاک و طبیعت بکر و زیبا
  • جاذبه‌های دیدنی طبیعی و شهری
  • تفریحات متنوع و در دسترس
  • مهاجرت به کانادا در سال 2024

کشور کانادا در تمامی زمینه‌های آموزشی، اقتصادی، تجاری و غیره در حال افزایش ظرفیت رشد و توسعه است. به همین دلیل بازار کار بسیار خوبی برای نیروهای متخصص و ماهر دارد. دانشجویانی که در دانشگاه‌های کانادایی تحصیل می‌کنند، می‌توانند پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار مرتبط شوند و درآمد سالانه خوبی دریافت کنند.

طبق آمارها میزان درآمد سالانه کانادایی‌ها بالاتر از بسیاری از کشورها از جمله انگلستان است که این موضوع عامل مهمی برای مهاجرت به کانادا محسوب می‌شود.

دولت کانادا در راستای اهداف پیش بینی شده برای آینده این کشور، تصمیم دارد از سال 2024 تا سال 2026، حدود 1 میلیون و 500 هزار مهاجر بپذیرد. شما هم می‌توانید یکی از افرادی باشید که در این طرح وسوسه‌برانگیز، وارد کانادا می‌شوند. کافیست شرایط مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا را با مشورت با یک وکیل مهاجرت فراهم کنید.

تعداد 1 میلیون و 500 هزار مهاجر از روش‌های مختلفی می‌توانند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. این طور نیست که روش خاصی، ظرفیت بیشتری داشته باشد و همه متقاضیان در روش‌های مختلف مهاجرت به کانادا از شانس پذیرش و ورود به کانادا برخوردار هستند.

بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا برای ایرانیان

حدود 100 روش مهاجرت به کانادا وجود دارد. با ورود به کاندا می‌توانید برای اقامت دائم و گرفتن شهروندی کانادا اقدام کنید و پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

در سال‌های اخیر ایرانیان از طریق ویزای تحصیلی، اسکیل ورکر، ویزای سرمایه‌گذاری و دریافت جاب آفر به کانادا مهاجرت کرده‌اند و توانسته‌اند قشر موفقی در کانادا باشند.

این که کدام روش مهاجرت به کانادا برای شما بهتر است، کاملا به شرایط شما بستگی دارد. این که چه تحصیلاتی دارید، در چه زمینه‌ای مهارت و تخصص دارید، تمکن مالی شما چه مقدر است و شرایط تاثیرگذار دیگری که می‌توانند مسیر مهاجرت به کانادا را سخت یا هموار کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا و مشاور رسمی مهاجرت دارای کد عضویت یا تاییدیه CICC است. تسلط به قوانین مهاجرتی و توانایی تطابق دادن پرونده با قوانین ویژگی مهمی است که یک وکیل مهاجرت باید داشته باشد. نظرات موکلان و تعداد پرونده‌های موفق و ناموفق به انتخاب وکیل مهاجرت خوب بسیار کمک می‌کند.

تاثیر وکیل در مهاجرت به کانادا بسیار زیاد است. وکیل مهاجرت به کانادا با شناخت دقیقی که از قوانین دارد، می‌تواند پرونده قوی‌تری ارائه کند و شانس دریافت ویزای شما را افزایش دهد.

در پرونده‌های ریجکتی ویزای کانادا، شناخت و تسلط بر قوانین نمود بیشتری دارد. در پیگیری موارد ریجکتی ویزای کانادا، وکیل مهاجرت با مهارت و دانش حقوقی خود می‌تواند از موکل خود دفاع کند و با رد دلایل افسر پرونده، امکان دریافت ویزای کانادا را فراهم کند.

شرکت حقوقی بین المللی گروه یزدانی

اگر تصمیم به مهاجرت به کانادا دارید و می‌خواهید شرایط خود را بررسی کنید، می‌توانید از همراهی مشاوران رسمی و وکلای خبره گروه وکلای یزدانی “وای‌ال‌جی” بهره‌مند شوید.

شرکت حقوقی بین المللی گروه یزدانی (وای ال جی) با مدیریت افشین یزدانی وکیل پایه یک دادگستری انتاریو کانادا و دانش آموخته حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل، حقوق مهاجرت و حقوق کامن لای کانادا است.

این شرکت پیشتاز و صاحب سبک در ارائه خدمات جامع حقوقی و مهاجرتی به شرکت‌های بین المللی در تامین اهداف توسعه آنها در کانادا است.

اگر برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده‌اید و با ریکت شدن درخواست ویزای کانادا مواجه شده‌اید، یکی از مهمترین برتری‌های مجموعه بزرگ “وای‌ال‌جی” صلاحیت حضور در دادگاه‌های کانادا است. وکلای کانادایی “وای‌ال‌جی” می‌توانند از پرونده‌های رد شده در دادگاه‌های استان آنتاریو و فدرال کانادا دفاع کنند و با موفقیت امکان دریافت ویزای کانادا را فراهم کنند. همین الان فرم ارزیابی رایگان کانادا را از طریق لینک زیر تکمیل کنید و از مشاوره اختصاصی رایگان بهره مند شوید. وای ال جی همراه شما از ایران تا کانادا

 فرم ارزیابی رایگان کانادا 

این مقاله یک رپورتاژ آگهی است و مسئولیت صحت اطلاعات آن بر عهده نیکی گشت نمیباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا